Traidenis-Pol

Traidenis-Pol

W zgodzie z naturą…

O firmie...


O firmie

of3Pod koniec lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, w oparciu o doświadczenia Europy Zachodniej wyklarowała się idea działalności gospodarczej związanej z ochroną środowiska. W owym czasie na rynku wschodniej Europy produktów w tej branży praktycznie nikt nie oferował. W ten sposób w 1996 r. powstała firma Traidenis- pierwsza na Litwie, która rozpoczęła produkcję urządzeń do oczyszczania ścieków.

Obecnie, prosperująca już prawie 20 lat firma Traidenis, oferuje jakościowe i ekologiczne urządzenia do oczyszczania ścieków oraz wszelkie usługi związane z ich montażem i serwisem. Otrzymywane co roku liczne nagrody („Produkt roku Litwy”, „Pomyślnie działające przedsiębiorstwo”, „Produkt najbardziej przyjazny dla otoczenia” i in.), najlepiej odzwierciedlają wysoką ocenę całego przedsiębiorstwa, stabilną pracę, wzorową jakość i rozwój produkcji, doświadczenie zespołu oraz zaufanie użytkowników.

Obecnie TRAIDENIS jest najpotężniejszym przedsiębiorstwem produkującym urządzenia do oczyszczania ścieków w krajach bałtyckich, dobrze znanym i cenionym nie tylko na Litwie lecz również za granicą: mamy przedstawicielstwa w Polsce, Łotwie, Estonii, Rosji, Norwegii, Finlandii, Białorusi, Ukrainie, Mołdawii, Bułgarii, Macedonii i Kuwejcie.

soclauke1Polsko-litewska spółka Traidenis-Pol powstała w 2007 roku i prowadzi działalność na terenie całego kraju za pośrednictwem lokalnych dystrybutorów. Swoje działania opieramy na zespole doświadczonych specjalistów: technologów, konsultantów i projektantów. Wyspecjalizowana kadra, wieloletnia praktyka, bogaty asortyment, wzorowa jakość oferowanych urządzeń i usług, pozwoliły osiągnąć nam znaczące
sukcesy w kraju m.in. „Nagroda Jakość roku 2011”. Tysiące zadowolonych klientów sprawiły, że firma Traidenis stała się symbolem jakości i marki w branży wodno-kanalizacyjnej na terenie Polski.

Jednym z najważniejszych celów i idei naszej firmy jest praca po to, by otaczające nas środowisko było czystsze, gdyż działalność człowieka w sposób nieunikniony wywiera wpływ na otoczenie: wody podziemne i powierzchniowe, przyrodę, atmosferę i ziemię.

img_4910Gospodarowanie zasobami wodnymi to jeden z czynników stanowiących o zrównoważonym rozwoju, tj. takim, w którym możliwe jest zaspakajanie podstawowych potrzeb obecnych i przyszłych pokoleń bez naruszania równowagi przyrodniczej, zapewniając przy tym wszystkim godziwy poziom życia. Zarządzanie zasobami wody wiąże się z oczyszczaniem ścieków, gromadzeniem wód deszczowych i ich powtórnym wykorzystaniem. Dlatego proponujemy urządzenia do oczyszczania ścieków spełniające wszystkie rygorystyczne wymagania Dyrektywy Parlamentu Europejskiego oraz Komisji Europejskiej pod względem jakości oczyszczonych ścieków oraz zbiorniki do retencjonowania wód opadowych. Sądzimy, że każdy z nas, zaczynając od siebie może przyczynić się do zachowania czystego środowiska dla przyszłych pokoleń.

Więcej o firmie:
Artykuł Resta 2011 – wersja polska

foto-okladka

Traidenis w Europie

Certyfikaty i wyróżnienia

  • Eko-Inspiracja 2015

Szybki kontakt

Masz pytania? Skorzystaj z formularza kontaktowego. Nasz doradca skontaktuje się w ciągu 24 godzin.

Formularz kontaktowy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress